Satelitní monitorování a ochrana vozidel

Vybavíte-li svá vozidla satelitním sledovacím zařízením, získáte další možnost, jak snížit náklady (u firem o 20 - 50%) na vozovém parku. Budete mít přehled o využívání pracovní doby svých zaměstnanců a kontrolu nad svým vozovým parkem, a to i v případě odcizení vozidla. Oceníte i další služby, jako je automatizované psaní knihy jízd nebo propojení digitálních fotografií s daty GPS. Zajímavé jsou také slevy na pojistném, které pojišťovny na toto vybavení běžně poskytují. Používáme zařízení RC System, která se osvědčila i v náročných podmínkách řízení letového provozu.

Monitorování vozidla umožňuje sledování aktuální polohy v reálném čase na webové stránce a získání historie pohybu. Dále umožňuje zabezpečení vozidla s voláním nebo posíláním SMS v případě pokusu o odcizení nebo odtažení.

Satelitní monitorování vám také umožní získat kontrolu nad spotřebou nafty a zabránit tak jejím krádežím (pomocí dodatečně namontované sondy do palivové nádrže). Budete moci přehledně sledovat tankování a úbytky nafty a porovnávat tankování dle dokladu z čerpací stanice a dle palivové sondy. Palivová sonda umožňuje upozornění majitele vozidla na krádež paliva z nádrže.Vybrané reference

Telefon: +420 311 249 242 | Fax: +420 311 249 254 | E-mail:

© Disposervis s.r.o.